PRAVIDLA POBYTU V HOTELU

1) Rezervace:
Rezervace ubytování se provádí na základě žádosti osoby (telefonicky, e-mailem nebo osobně) a je považována za potvrzenou (garantovanou) po dohodě s recepční (managerem) a zaplacení zálohy. V případě zrušení rezervace je záloha nevratná.
V případě změny termínu pobytu, je bez sankce.

2) Postup výpočtu:
 Platba za celý pobyt se platí při příjezdů do hotelu na místě v hotovosti, popřípadě bankovním převodem před nástupem na pobyt.

3) Počítání času a doby pobytu:

Příjezd od «14:00», zatímco odjezd do «11:00».
Jednotný odhadovaný čas «11:00».
Denně v «Hotelu MODENA» - období «11:00» do «11:00» následujícího dne.
Pozdní odjezd:
Při zpoždění odjezdu se platí 12,-EUR

4) Změna délky pobytu
Při zkrácení pobytu méně než 72 hodin (3 dnů) před plánovaným odjezdem je účtován poplatek ve výši platby za 1 noc.
V případě zkrácení pobytu o více než 3 dny (4 a více dní z celkového pobytu) - je účtován poplatek ve výši 50% z hodnoty zkráceného termínu pobytu.

5) Není příjezd do hotelu (postup při zrušení rezervace):

V případě garantovaných rezervací, při zpoždění alespoň o jeden den, bude účtována celková cena za pokoj i za neobsazené dny. V případě nepříjezdu a neoznámení během dne (od doby očekávaného příjezdu), jakýmkoliv způsobem, aby host informoval hotel o novém datu a času příjezdu, se ruší rezervace, záloha je nevratná a ubytování v hotelu Modena bude závislé na dostupnosti volných pokojů. Po uplynutí dne (v případě nepříjezdu a neoznámení o novém datu a času příjezdu), si  Hotel Modena vyhrazuje právo poskytnout rezervovaný pokoj  jinému hostu bez návratu zálohy. Díky vyrozumění  hostem o novém čase a datu příjezdu své rezervace, může být pobyt zachován, pokud host ohlásí přesné datum pobytu, v tomto případě platí stejné podmínky jako při nové rezervaci.


6) Obecná pravidla:
Ubytování v Hotel Modena se uskuteční pouze při předložení cestovního pasu nebo jiného dokladu totožnosti.
Pobyt v pokoji návštěvníků umožněn od 8:00 do 22:00 se souhlasem recepční Hotelu Modena a návštěvníkem hosta. Ubytovatel nenese odpovědnost za jednání návštěvníků.
V prostorách hotelu je zakázáno kouření.
Po 23.00 dodržovat klid.
Při nedodržení pravidel pobytu v Hotelu Modena, které vedou k materiálním ztrátám, a také vytváří nepohodlí pro ostatní hosty, Hotel Modena má právo odmítnout ubytování hosta nebo od smlouvy odstoupit (provést vystěhování).

S pozdravem, Hotel Modena